
Гаманець чоловічий еко шкіра тиснена 2 відділення для купюр
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18443-1
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей чоловічий гаманець з відбитком щільної та приємної на дотик еко-шкіри - це відмінний вибір для тих, хто шукає не дорогий та практичний гаманець. Він має два відділення для купюр та один для карт та документів, що дозволяє легко організувати свої речі. Доступний в двох кольорах: чорному та коричневому. Розмір у складеному вигляді - 11*9,5*1,5 см, що робить його зручним для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 46 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴





