
Окуляри для водіїв рибалок Babilon Polarized антифара антиблик
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BL0907-C1
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри Babilon антифара — стильний і функціональний варіант для водіїв, які хочуть захистити очі від яскравих фар та контрастного світла. Оснащені поляризованими коричневими лінзами, вони знижують відблиски і пом’якшують напруження очей під час руху. Пряма форма оправи й легка конструкція забезпечують комфорт навіть при тривалому носінні. Ідеальні для активностей, водіння, подорожей або повсякденного використання
.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Babylon |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Чорний |
| Поляризація | Так |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 146 мм |
| Міст | 17 мм |
| Вага | 25 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






