
Окуляри для зору Arsen -1,5 при близорукості сріблясті
199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9808с-1.5
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надлегкі окуляри Arsen 9808 з діоптрією — це стильне та практичне рішення для щоденного використання. Металева оправа забезпечує надійність і довговічність, а класичний дизайн підходить для жінок. Лінзи з мінусовою діоптрією ідеально підходять для корекції короткозорості, забезпечуючи чітке бачення на відстані. Ці окуляри поєднують комфорт і елегантність, роблячи їх чудовим вибором для повсякденного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сріблястий |
| Оптичне покриття | Антиблікове |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 25 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 136 мм |
| Вага | 12 г |
| Діоптрія | -1.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





