
Окуляри для зору Rolang +1,5 із флексами скло чорні
239 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RL8004C+1,5
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наші окуляри для зору із флексами – ідеальний вибір для комфортного та якісного зору. Зручна конструкція із флексами дозволяє їм ідеально сидіти на обличчі, не викликаючи дискомфорту. Вибирайте комфорт та стиль із нашими окулярами для зору з флексами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Мінеральні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Вага | 40 г |
| Діоптрія | +1.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴




