
Окуляри жіночі +1,5 для читання бежеві Rose Juliet
239 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LW7020бп+1.5
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри Rose Juliet жіночі – стильні пластикові окуляри модної форми, із золотистим орнаментом на завушнику, для модних та сучасних жінок. Ідеальні для повсякденного використання та особливих подій. Стиль, якість та комфорт в одній моделі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 32 г |
| Діоптрія | +1.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴






