
Окуляри для читання Verse +2 жіночі золотисті
299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 23134-C2+2
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри Verse 23134C2 – стильна напівободова модель cat eye у металевій оправі під золото. Міцні завушники забезпечують комфорт у повсякденному носінні. Ідеальні для читання, роботи зі смартфоном, комп'ютером чи найдрібнішими предметами. Легка полімерна лінза гарантує якісний та чіткий зір. Стиль та зручність в одній моделі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Метелик |
| Колір | Золотистий |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Вага | 30 г |
| Діоптрія | +2.0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴






