
Окуляри для читання жіночі бордово-золотисті Gvest +1,5
309 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21437-C3+1,5
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри Gvest 21437C1 — стильна напівобідкова модель cat eye у металевій оправі під золото з елегантним бордовим акцентом. Міцні бордові завушники забезпечують комфорт у щоденному носінні. Ідеальні для читання, роботи зі смартфоном, комп'ютером чи дрібними предметами. Легка полімерна лінза гарантує якісний та чіткий зір. Стиль і зручність в одній моделі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gvest |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Метелик |
| Колір | Бордовий |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 31 г |
| Діоптрія | +1.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴






