
Окуляри для читання та комп'ютера чорні Verse +2,25 Blue blocker
299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21156S-C2-BB+2,25
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри Verse в металевій оправі з флексом, створені для комфортної роботи за комп'ютером. Вони оснащені лінзами з фільтром blue blocker, який блокує шкідливий синій спектр, покращує контрастність зображення та зменшує напруження очей. Антивідблискове покриття згладжує яскравість екрану й освітлення, забезпечуючи додатковий захист та комфорт. Ідеальний вибір для тривалої роботи за монітором, гаджетом та читання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Метал |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Оптичне покриття | Антиблікове |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 25 г |
| Діоптрія | +2.25 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





