
Окуляри для зору із флексами чорні Oscar +2
189 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: OSK201+2
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наші окуляри для зору з флексами - ідеальний вибір для комфортного та якісного зору. Зручна конструкція з флексами дозволяє їм ідеально сидіти на обличчі, не викликаючи дискомфорту. Обирайте комфорт і стиль з нашими окулярами для зору з флексами. Діоптрії +2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Вага | 25 г |
| Діоптрія | +2.0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴




