
Мочалка для душу рукавиця двостороння
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16681
Ця м'яка мочалка Akuku створена спеціально для дбайливого догляду за чутливою шкірою вашої дитини. Виготовлена з 100% високоякісної бавовни, вона ідеально підходить для щоденного миття вашого малюка. Рукавичка має гачок для зручного підвішування у ванній кімнаті, щоб завжди мати її під рукою. Забезпечте своєму малюкові комфорт та догляд, обираючи цю м'яку та практичну мочалку.
Розмір: 20x12,5 см. Склад: 100% бавовна
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка-рукавичка |
| Матеріал | Махра |
| Жорсткість | М'яка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Виробник | Akuku |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 59 ₴


