
Лялька красуня Beauty sweet
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20540
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька красуня Beauty sweet у компактній коробці - ідеальний вибір для подарунку. Ця невелика лялька вражає своєю витонченістю і стильним виглядом. Вона має яскраве вбрання, м'яке волосся і мандрівницькі очі, які привертають увагу. Подаруйте чудові моменти гри і творчості з лялькою Beauty у компактній коробці.
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ 29, 49, 99, 199 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synergy Trading |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Ширина упакування | 6.5 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴








