
Світлодіодна лампа Lemanso 4.2W цоколь E27 свічка на вітрі
29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17091
Світлодіодні лампи Lemanso 4.2W цоколь E27 ідеальний вибір для енергоефективного освітлення. Завдяки світлодіодній технології, вони забезпечують яскраве і якісне світло, а при цьому споживають мінімум енергії. Замінюючи традиційні лампи, вони допомагають знизити витрати на електроенергію і забезпечують довгий термін служби. Оберіть лампи Lemanso для комфортного і економного освітлення вашого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 4.2 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 42 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 380 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Діаметр трубки | 30 мм |
- Ціна: 29 ₴




