
Рамка для фото Sweet Home (некондиція)
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 19910
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рамка для фотографій Sweet Home, із зображенням Ельфелевої вежі, каліграфією та ін. 2 віконця для фото прямокутне 11,7*7,8 см та серце 8*7,5 см. Зовнішні розміри 35*26*1см.
Увага!! Некондиція не великі потерти на темному боці рамок
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Різні кольори |
| Стиль виконання | Модерн |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 2 шт. |
| Місткість зображень | 2 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | оргскло |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 35 см |
| Висота рамки | 26 см |
| Вага | 0.445 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴


