
Скринька серце з квіткою
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 22205
Скринька серце з трояндою для прикрас, допоможе в одному місці зберігати біжутерію, а також впишеться практично в будь-який інтер'єр. Буде чудовим подарунком на свято 14 лютого, 8 березня чи просто приємним сюрпризом. Розміри: 15*15*12см
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Фігурна |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 123 г |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти |
| Стан | Новий |
- Ціна: 99 ₴



