
Іграшка музична Funny Bird
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21482
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка Funny Bird на планшеті, яскравий птах з якісної пластаси, при натисканні на дзьоб щебече, при натисканні на крило грає приємна музика, при натисканні будь-якої кнопки блимають очі (дивіться відео). Іграшка для дітей старше 6 місяців, розвиває моторику та розуміння зовнішнього світу. Працює від 3 батарейок AG13 або LR44 не в комплекті.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 56 г |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Synergy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Основні | |
| Тип | Брязкальце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ціна | В наявності |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 140 мм |
| Довжина паковання | 210 мм |
| Висота паковання | 40 мм |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴





