
Безпечна хлопушка поппер Push Pop
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20469
Безпечна хлопушка поппер Push Pop, наповнена конфетті та мішурою, зробить будь-яке свято ще веселішим і незабутнім. Контейнер можна використовувати багато разів.
Інші новорічні товари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ru/g102735187-novogodnie-tovary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Папір |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Гірлянда |
| Вага виробу | 125 г |
- Ціна: 39 ₴



