
Набір 2 шт спонж плоских для змивання косметики збільшуються.
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18551
Набір 2 штуки спонж плоских для змивання косметики.
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Форма | Овальна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Губка |
| Ціна | В наявності |
- Ціна: 39 ₴


