
Авто зарядка для Нокіа Самсунг і мікро.
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10024
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Авто-зарядка Мicro USB кабель пружина. Шнур пружина довжина від 0,7 до 1 метра.
Другие аксессуары вы можете посмотреть перейдя по ссылке https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість виходів | 1 |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Довжина шнура | 1 м |
| Напруга живлення | 12 В |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴


