
Гаманець жіночий кожзам еко кожа
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18336
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець шкірозамінник эко шкіра тиснення з орнаментом плетіння, 2 основних відділення для купюр, одне на блискавці, відділи для 4 карт або візиток. 4 кольори: бежевий, рожевий, зелено-коричневий, чорний. Розміривши складеному вигляді 19,5*9,5*1,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 92 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴






