Лялька крихта в пакеті, одягнені в яскраве вбрання. Чарівна лялька "малеча Сью", можливо стане найкращою подружкою вашій дитині. Висота 17 см.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Довжина | 8 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴












