
Лялька модниця в наряді
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17929
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця лялька Fashion Boutique в коробці вражає своїм вбранням і стане прекрасним подарунком для маленьких модниць. Лялька представлена в різних нарядах і кольорах, що дозволяє підібрати її до будь-якого смаку та захоплення дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 3 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 32 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Висота упаковки | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴






