Ця машинка з інерцією виготовлена з пластику і має дизайн Range Rover. Просте натискання на машинку робить її рухатися без додаткових джерел енергії. Розмір 18*8*5 см. 3 кольори: жовтий, синій, червоний.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
- Ціна: 39 ₴





