
OS00085 Машинка РЕНЖРОВЕР 50спорт
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18389
Ця інерційна машинка Range Rover 50 sport - прекрасна іграшка для маленьких шанувальників автомобілів. Виготовлена з якісного пластику, має довжину 18 см і доступна в двох яскравих кольорах: блакитному та жовтому.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
- Ціна: 39 ₴



