Ця інерційна машинка BMW Sport - ідеальна іграшка для маленьких любителів автомобілів. Вона виготовлена з високоякісного пластику і має довжину 18 см. Ви можете обрати один із трьох доступних кольорів: червоний, білий або жовтий. Захоплююча гра та веселі пригоди гарантовані!
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Колір | Червоний, Білий, Жовтий |
- Ціна: 39 ₴





