Лялька, виготовлена з високоякісних матеріалів, має рухливі кінцівки, що дозволяє дітям гратися з нею і розкривати свою уяву. У неї є також гарне гавайське вбрання якє доповнюють її образ. Лялька Моана може бути чудовим подарунком для маленьких шанувальників мультфільму та для тих, хто любить колекціонувати ляльки.Ошатна лялька в в гавайському вбранні. Висота 15см, в упаковці 12 ляльок у різних вбраннях.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Персонажі | Моана |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Ширина упакування | 6.5 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴



