
Лялька в ошатному платті
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17941
Ця чарівна лялька брюнетка в коробці вразить вас своєю красою. Вона вбрана у вишукане нарядне плаття, яке підкреслює її стиль та грацію. Ця іграшка стане чудовим подарунком для маленьких модниць і збагатить їхню колекцію красивих кукол. Висота 27 см. Декілька варіантів нарядів.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 32 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 4.5 мм |
- Ціна: 59 ₴



