Наші окуляри для зору з флексами - ідеальний вибір для комфортного та якісного зору. Зручна конструкція з флексами дозволяє їм ідеально сидіти на обличчі, не викликаючи дискомфорту. Висока якість лінз забезпечить чітке та ясне бачення. Обирайте комфорт і стиль з нашими окулярами для зору з флексами. Колір синій. Діоптрії +1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 30 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Вага | 21 г |
| Діоптрія | +1.0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴





