
Футляр твердий для окулярів сірий Джинси жорсткий чохол універсальний для сонцезахисних окулярів для зору
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FT104g
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердий футляр з покриттям шкірозамінник — практичний і стильний захист ваших окулярів. Забезпечують компактність, а щільний пластик у поєднанні з полімерною плівкою створюють надійну оболонку. Всередині м’яка оксамитова підкладка захищає лінзи від подряпин. Зручне пружинне застібання дає швидкий доступ, а водовідштовхувальна иатеріал надовго зберігає зовнішній вигляд. Універсальний дизайн підходить під більшість моделей окулярів та підійде як чоловікам, так і жінкам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Сірий |
| Спосіб закривання | Пружинний замок |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 94 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



