
Окуляри для читання +1,5 з флексами чорні Rolang
149 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RL8212ч+1.5
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для зору Rolang з флексами – ідеальний вибір для комфортного та якісного зору. Зручна конструкція із флексами дозволяє їм ідеально сидіти на обличчі, не викликаючи дискомфорту. Висока якість лінз забезпечить ясне та чітке бачення. Вибирайте комфорт та стиль із нашими окулярами для зору з флексами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 133 мм |
| Вага | 23 г |
| Діоптрія | +1.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴







