
Окуляри для зору Коко +2,25 у футлярі для читання Лектор коричневий універсальні жіночі та чоловічі
239 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2134+2.25к
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для зору Коко "Лектор" в стильному футлярі у вигляді ручки — ідеальний вибір для читання та роботи на близькій відстані. Металева оправа з флексами забезпечує комфорт і довговічність, а компактний футляр дозволяє легко носити окуляри з собою. Практичний аксесуар для сучасного життя!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Тип окулярних лінз | Монофокальні |
| Тип лінз за оптичною дією | Стигматичні |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Кріплення | Гвинтове |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 132 мм |
| Ширина лінзи | 49 мм |
| Висота лінзи | 23 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Вага | 16 г |
| Діоптрія | +2.25 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴





