
Окуляри для зору мінусу -2 скло чорні Rolang
249 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RL8004-2
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні окуляри Rolang із мінусовими діоптріями чорного кольору – ідеальне рішення для короткозорості. Класична прямокутна форма, пластикова оправа та флекси забезпечують комфорт та надійність у носінні. Практична модель, що не втратила своєї актуальності, за доступною ціною підкреслить ваш стиль і покращить зір!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Мінеральні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Тип окулярних лінз | Монофокальні |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Вага | 32 г |
| Діоптрія | -2.0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




