
Окуляри для читання Gvest +2,5 жіночі бордо
319 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21407-C12+2.5
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні окуляри Gvest 21407-C12 у напівободовому стилі cat eye поєднують мінімалістичний дизайн та комфорт. Металева оправа з бордовими акцентами та зручними завушниками підходить для повсякденного носіння та особливих подій. Стильний вибір для тих, хто цінує витонченість та якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gvest |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Метелик |
| Колір | Бордовий |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 34 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 33 г |
| Діоптрія | +2.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴





