Годинник електронний на батарейці тонкий ремінець. Можна носити як на руці, так і як брелок на сумці або поясі. У комплекті 2 демонстраційні батареї AG 10. Охоплення ремінця з годинником 16,5 см. Діаметр корпусу 3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 5 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 10 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴






