
Годинник електронний прямокутний силіконовий ремінець енергозберігаючі Чорний
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18539ч
+380 (67) 632-99-02
Годинник електронний на руку прямокутний циферблат, з силіконовим ремінцем, в спортивному стилі. Рамка "циферблата" кольорова, чорний ремінець. Енергозберігаючі, натиснув кнопку показали час і вимкнулися Ремінець з 8 отворами для регуляції, розмір ремінця на обхват зап'ястя від 16 до 21 см. Розмір годинника 4,8см*4 см. Елемент живлення CR-2032 (демонстраційний элемент в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Вага | 27 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴







