
Годинник електронний яскравий браслет Синій
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18538с
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник електронний на руку прямокутний циферблат з яскравим силіконовим ремінцем, енергозберігаючі, натиснув кнопку показали час і вимкнулися Ремінець з 8 отворами для регуляції, розмір ремінця на обхват зап'ястя від 16 до 21 см. Розмір годинника 4,8см*4 см. Елемент живлення CR-2032 (демонстраційний элемент в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Вага | 27 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴






