-10%

Окуляри жіночі мінуса -2.5 для далини чорні пластикові з орнаментом при короткозорості
249 ₴
224,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6610-2.5ч
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри Moct жіночі у формі "котяче око" – стильний пластиковий окуляри з красивим орнаментом на корпусі та вушнику, для сучасних жінок. Ідеальні для повсякденного використання та особливих подій. Стиль, якість та комфорт в одній моделі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІСТ-груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Метелик |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Вага | 35 г |
| Діоптрія | -2.5 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,10 ₴





