
Окуляри для зору біфокальні чорні +1.25
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18364чер+1.25
Наші окуляри з біфокальними лінзами 2 в 1 - ідеальний вибір для тих, хто потребує якісного зору як для читання, так і для виділення далеких об'єктів. З віконцем для читання вони стають незамінним аксесуаром для повсякденного використання, надаючи зручність і чіткість в будь-якій ситуації. Колір чорний. Діоптії +1,25
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Тип окулярних лінз | Біфокальні |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 25 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Вага | 19 г |
| Діоптрія | +1.25 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
- Ціна: 99 ₴







