
Набір фігурок Angry birds
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12428а
Ці фігурки Angry Birds - прекрасне доповнення до колекції шанувальників цих легендарних пташок. Вони мають відмінну якість і деталізацію, що зробить їх улюбленою розвагою для дітей та дорослих.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Птиця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 50 мм |
| Персонажі | Angry Birds |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Ширина упакування | 16 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
- Ціна: 59 ₴


