
Окуляри для зору напівкруглі з флексами +1 Некондиция
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18372ч+1
Наші окуляри для зору з флексами - ідеальний вибір для комфортного та якісного зору. Зручна конструкція з флексами дозволяє їм ідеально сидіти на обличчі, не викликаючи дискомфорту. Висока якість лінз забезпечить чітке та ясне бачення. Обирайте комфорт і стиль з нашими окулярами для зору з флексами. Діоптрії +1.
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 19 г |
| Діоптрія | +1.0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
- Ціна: 89 ₴






