Представляємо вам ляльку "Sweet Girl" - чарівну і ніжну красуню, яка принесе безліч радості вашій дитині. З її виразними очима і м'якими волоссям, ця лялька створить незабутню атмосферу гри і творчості. Лялька "Sweet Girl" - ідеальний подарунок для маленьких модниць і мрійників.
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ 29, 49, 99, 199 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synergy Trading |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Ширина упакування | 6 мм |
| Висота упаковки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴








