
Рамка для фото настінна 3в1 (некондиція)
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 22213
Рамка для фото настінна МДФ 3в1. 3 віконця для фото в декоративному обрамленні: овальне 13,5*9 см, кругле 8,7*8,7 см і серце 7*7 см. Зовнішні розміри 29,9*29,9*1см.
Увага!! Некондиція є не великі залишки клею навколо обрамлення фото!Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 3 шт. |
| Місткість зображень | 3 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | оргскло |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 30 см |
| Висота рамки | 30 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Ціна | В наявності |
- Ціна: 49 ₴


