
Рамка для фото з малюнком 15*10 см
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 22212
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рамка для фотографій МДФ 15*10см коричнева, багет з морською тематикою. Підійде до будь-якого інтер'єру. Розміри 22*17*1 см.
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | ДСП |
| Колір | Коричневий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Так |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 17 см |
| Висота рамки | 22 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 14.5 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 9.5 см |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


