
Підставка для прикрас Крісло
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20021/3
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоротивна підставка для прикрас, у вигляді помпезного крісла, буде не тільки практичним місцем для зберігання кілець сережок та інших прикрас, а й саме радуватиме око і стане частиною вишуканого інтер'єру. Буде чудовим подарунком на свято 14 лютого, 8 березня чи просто приємним сюрпризом. Розміри: 10*7*5 см
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Тканина |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 160 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



