
Вимикач подвійний накладний Lemanso
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17429
Вимикач подвійний накладний Lemanso, серія Нота, тип монтажу зовнішній, колір білий. Ступінь захисту IP20, 250V,10A.
Інші госптовари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613436-hoztovary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 49 ₴



