Гаманець жіночий, леопардовий принт, 2 відділення для купюр, 1 відділення із блискавкою для дрібниці. 4 відтінки. Розмір у складеному вигляді 10,5*8,5*2,5 см.
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Текстиль |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






