
Годинник електронний широкий браслет круглий циферблат.
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18537
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинники на руку електронні, круглий циферблат із силіконовим ремінцем, у спортивному стилі. Є різні кольори окантування циферблату. Ремінець з 9 отворами для регуляції, розмір ремінця на обхват зап'ястя від 14 до 20 см. Діаметр годинника 4,5см. Елемент живлення CR-2032 (демонстраційний элемент в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Вага | 26 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴









