
Годинник автомобільний електронний Nako NA-813A годинник настільний цифровий будильник
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18476
1. У звичайному режимі відображатимуться години, хвилини, секунди та тиждень, натисніть «D», щоб показати дату, і натисніть «S», щоб показати час будильника.
2.Налаштувати час будильника; Натисніть «M» двічі, щоб увійти в режим будильника; Натисніть «S», щоб вибрати годину та хвилину; натисніть «D», щоб налаштувати правильний час і, нарешті,; Натисніть «M», щоб повернутися.
3. Налаштований реальний час; Тричі натисніть «M», щоб увійти в режим налаштування часу; Натисніть «S», щоб вибрати секунду, хвилину, годину, день, тиждень і місяць по порядку; Натисніть «D», щоб налаштувати номер відповідності для правої гучності та, нарешті,; Натисніть «M», щоб повернутися до нормального режиму.
4. Функція спортивного годинника: один раз натисніть «M» у режим функції спортивного годинника; початковий стан відображається як 0:00:00; натисніть «D», щоб увійти до часу запису; натисніть «D» ще раз, щоб зупинити, і натисніть «8», щоб повернутися до початкового режиму 0:00:00.
5. Налаштуйте режим УВІМКНЕННЯ/ВИМКНЕННЯ будильника: у нормальному стані натисніть «S» і «D», ви можете ввімкнути або вимкнути будильник. Коли спрацьовує будильник, на дисплеї з’являється символ тривоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nako |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Ціна | В наявності |
| Основні | |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 7 см |
| Глибина | 3 см |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 69 ₴






