
Гаманець чоловічий з кнопкою моделі мікс не кондиція
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18439
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увага! Не значна не кондиція, брак штампування кнопки, не велика вм'ятина на кнопці.
Гаманець з м'якого шкірозамінника, всередині 2 відділення, одне для карт і візиток, інше для грошей. 2 види тиснення,кольор чорний. Розмір у закритому вигляді 11,5*9,5*1 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 55 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴






