
Брязкальце на коляску.
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11932
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брязкальце на коляску - це яскраві пластикові іграшки, які займають малюка під час прогулянки. Вони доступні в п'яти різних варіантах дизайну: ведмежата, зайчики, слоненята і чоловічки. Кожна брязкальце має відмінну форму та яскравий колір, що приверне увагу дитини та допоможе розвинути її зорову координацію та ручну моторику. Ці іграшки легко кріпляться до візка та можуть бути використані як у домашніх умовах, так і на вулиці. Довжина 41 см.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підвіска для ліжечка/коляски |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Ціна | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴





