
Сумка на плече 2 замки малюнок ламана геометрія.
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18428
Ця стильна та не дорога сумка через плече з малюнком ламаної геометрії - ідеальний вибір для тих, хто шукає якісний та практичний аксесуар. Вона має два відділення для грошей, телефону та дрібних речей, що дозволяє легко організувати свої речі. Матеріал, який просочений, не промокає, що робить її ідеальною для використання в будь-яку погоду. Доступна в трьох кольорах: фіолетовий, чорний та сірий, розміри становлять 19*15 см. Все це робить її відмінним варіантом для щоденного використання.
Інші аксесуари ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613438-aksessuary
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 2 |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Глибина | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
- Ціна: 59 ₴



